ako to funguje - Isty Nájom

Sme dokonalý nájomník

ISTÝ NÁJOM
Nájdeme a preveríme nájomcu, zaistíme administratívu a vy každý mesiac dostanete nájom, či už nájomca je alebo nie je.
Prejsť na obsah
PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE NÁS
garantovaný nájom
Máte isté nájomné bez
ohľadu na obsadenosť
aj platby od nájomníkov
starostlivosť o Váš byt
Byt aj nájomníka poistíme,
pravidelne kontrolujeme
a riešime údržbu a opravy
skúsený partner
sme špecialisti v oblasti
prenájmov s praxou a radom
spokojných klientov.

AKO TO FUNGUJE

1. Prehliadka bytu a dohoda.
Stretneme sa a dohodneme sa na výške garantovaného nájmu podľa Vašich požiadaviek. Podľa našich skúseností a danej lokality prípadne navrhneme aj zvýšenie, aby sme maximalizovali Váš výnos. Nájomné potom doplníme o naše náklady a je na nás, aby sme našli nájomníka.
2. Podpis zmluvy
Pripravíme štandardné nájomnú zmluvu, ktorú uzatvárate priamo s nami, a spoločne ju prejdeme bod po bode, aby bolo všetko transparentné a jasné. Všetky starosti a riziká tak od okamihu podpisu berieme na seba.
Od tohoto bodu je všetko na nás - starosti, povinnosti i riziká.
3. Profesionálne inzercia
Kvalitná inzercia je základ, preto byt profesionálne nafotíme a následne inzerujeme na najväčších regionálnych realitných portáloch.
4. Prehliadky bytu so záujemcami
Do bytu sa pozrú len tí záujemcovia, ktorí prejdú prvým kolom výberu. Zvyčajne ide aj tak o viac ako 10 prehliadok a mnoho hodín času.
5. Výber a preverenie nájomníka
Náš systém výberu nájomníkov je veľmi dôsledný. Prebieha v troch kolách a je zakončený preverením záujemcov v registroch (dlhy, polícia, exekúcie ..). Práve vďaka našej dôslednosti Vám môžeme ručiť za stav a garantovať nájomné každý mesiac.
6. Prepracovaná zmluva pre nájomníkov
Naše zmluvy sú spracované poprednými právnikmi. Ak by snáď nájomník predsa len neplnil svoje povinnosti, máme sa o čo oprieť. Zvyčajne to nie je potrebné, ale istota je istota.
7. Poistenie domácnosti a nájomníka
Každú domácnosť aj nájomníka kvalitne poistíme. Dohodnutie zmlúv aj komunikácia s poisťovňou ide v prípade poistnej udalosti cez nás, nie cez nájomníka.
8. Kontrola, upomienky a vymáhanie platieb
Aby sme Vám mohli garantovať nájomné každý mesiac, sú pre nás platby od nájomníkov veľmi dôležité. Zhruba 98% nami vybraných nájomníkov spoľahlivo platí. Väčšina zvyšných nám nájomné uhradí už na základe prvej výzvy.
9. Opravy a údržba
O byt sa spoločne s nájomníkmi priebežne staráme. Prebieha v ňom údržba, nutné opravy aj výmaľba. Staráme sa o neho po celý čas ako o vlastné.
10. Rozúčtovanie spotrieb
Až dostanete vyúčtovanie spotrieb od dodávateľov, len nám ho prepošlite a my už všetko zariadime.
11. Pravidelné kontroly a reporting
Niekoľkokrát do roka byt navštívime a osobne skontrolujeme, že je všetko v poriadku. Raz za polroka od nás dostanete e-report s fotografiami a prípadnými informáciami o vykonanej údržbe, aby ste boli v obraze.
12. Navrátenie nehnuteľnosti
Až budete potrebovať Váš byt späť, dohodneme sa na termíne odovzdania. Byt predtým finálne skontrolujeme a dôkladne upraceme. Byt tak od nás dostanete minimálne v rovnakom stave, v akom ste nám ho odovzdali.
Koľko služby stojí

Vy nám za službu nič neplatíte. Dohodneme sa na výške istého nájmu. Podľa našich skúseností a danej lokality prípadne navrhneme aj zvýšenie, aby sme maximalizovali Váš zisk. Nájomné potom doplníme o naše náklady a je na nás, aby sme zohnali nájomníka. Niekedy ho nájdeme hneď, inokedy na neho chvíľu čakáme, ale to už je naše riziko.
+421 905 474 111
+421 905 763 855

info@istynajom.sk

Istý nájom
Kollárova 79/5605
036 01 Martin
Slovakia
Z unavených prenájimateľov robíme vysmiateych. Zn. Na počkanie...

Návrat na obsah